Strata’yı Yakından Tanıyın

Strata, inşaat sektörünün önde gelen firmaları tarafından güvenle kullanılan malzemeleri ve uygulama sistemlerinin yanı sıra inşaat sektörünün değişen ve gelişen ihtiyaçları doğrultusunda belirlenen ürün portföyü ile 10 yıldır müşterilerinin çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

Bugüne kadar ağırlıklı olarak toplu konut ve inşaat projeleri bazında hizmet veren firmamız, yeni yatırımlarla arttırılan üretim kapasitesi sayesinde bugün son tüketiciye de hizmet vermenin gururunu yaşıyor. Her türlü ihtiyacı karşılayan ambalaj seçenekleri ve geniş ürün yelpazesi ile bugün, yaygın toptancı ve perakendeci bayi ağı vasıtasıyla son kullanıcılara da hizmet sunuyor.

Modern ve teknolojik alt yapısı, köklü kurum kimliği ve yeniliklere açık, araştırmacı ve dinamik kadrosuyla öne çıkan Zirve Yapı Kimyasalları ve Kimya San. Tic. Ltd. Şti.’nin markası olan Strata, üretim tesisleriyle de dikkat çekiyor.

Tekirdağ Çorlu’da bulunan ve toplam 3.000 m² alan üzerine kurulu, günlük 600 ton kapasiteli üretim tesisinde çimento esaslı harçların üretimi gerçekleştiriliyor.

2012 yılında Tekirdağ Ergene’de kurulan üretim tesisi ise 6500 m² arsa üzerinde 3.200 m² kapalı alana ve 400 m²’lik bir Ar-Ge laboratuvarına sahip. Günde 6.600 ton toz ve 10.000 litre sıvı üretim kapasitesi bulunan bu tesiste, Strata markalı ürünler için Ar-Ge ve inovasyon çalışmaları da yürütülüyor.

Strata - Fabrika