Sosyal Sorumlulu Projesi Kapsamındaki Belgelendirme Başvurusu Teşvik İşlemleri

ZİRVE YAPI KİMYASALLARI VE KİMYA SAN. TİC. LTD. ȘTİ ile IŞIK İNŞAAT SANAYİ VE EĞİTİM KURUMLARI LİMİTED ŞİRKETİ arasında, Mesleki Yeterlilik Kurumu’nun belgelendirme teşvikleri kapsamında ‘’Üretici Firma Tek Nokta Başvuru İş birliği Protokolü’’ imzalanmıştır. T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yayınlanan 5544 Sayılı Kanun ve tebliğlerde yer alan ‘’Tehlikeli ve Çok Tehlikeli Meslekler’’ arasında olan İnşaat Boyacısı, Isı Yalıtımcısı, Duvarcı, Seramik Karo Kaplamacısı ve Sıvacı ulusal yeterliliklerinde Mesleki Yeterlilik Belgesi alma zorunluluğu getirilmiştir ve sınavlarda başarılı olan adayların sınav ve belge masrafları İşsizlik Fonundan karşılanacaktır.

ZİRVE YAPI KİMYASALLARI VE KİMYA SAN. TİC. LTD. ȘTİ Ulusal ve Uluslararası geçerliliği olan belgelendirme faaliyetleri ile söz konusu faaliyetin uzman kişiler tarafından yapılmasını hedeflemektedir. Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında olan meslek alanlarındaki ustaların bağımsız ve tarafsız bir şekilde Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi olması için TÜRKAK tarafından İnşaat Boyacısı, Isı Yalıtımcısı, Duvarcı, Seramik Karo Kaplamacısı ve Sıvacı mesleklerinde akredite edilmiş ve MYK tarafından yetkilendirilmiş IŞIK İNŞAAT SANAYİ VE EĞİTİM KURUMLARI LİMİTED ŞİRKETİ ile Mesleki Yeterlilik Belgesi sınavlarının yapılması için 21/06/2021 tarihinde protokol imzalamıştır.

Mesleki Yeterlilik Belgesi sınavları IŞIK İNŞAAT SANAYİ VE EĞİTİM KURUMLARI LİMİTED ŞİRKETİ tarafından yapılacaktır ve sınav sürecinde yazılı ve uygulama sınav ücretleri ZİRVE YAPI KİMYASALLARI VE KİMYA SAN. TİC. LTD. ȘTİ tarafından karşılanacaktır. Sınavlarda başarılı olan adaylar, İnşaat Boyacısı, Isı Yalıtımcısı, Duvarcı, Seramik Karo Kaplamacısı ve Sıvacı Mesleki Yeterlilik Belgesinin sahibi olacaktır. Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip olmak isteyen kişilerin taleplerini IŞIK İNŞAAT SANAYİ VE EĞİTİM KURUMLARI LİMİTED ŞİRKETİ ve ZİRVE YAPI KİMYASALLARI VE KİMYA SAN. TİC. LTD.’nin aşağıda bulunan adresine iletmeleri gerekmektedir;

YBK: IŞIK İNŞAAT SANAYİ VE EĞİTİM KURUMLARI LİMİTED ŞİRKETİ ADRES VE İLETİŞİM BİLGİLERİ:

Adres: Zafer Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. Babaocağı Sk. No:2-4 İç Kapı No:11 BAHÇELİEVLER İSTANBUL

Tel No: 0212 552 00 50 –
Gsm : 0544 761 56 30
Mail :
info@isikbelgelendirme.com

ÜRETİCİ FİRMA: ZİRVE YAPI KİMYASALLARI VE KİMYA SAN. TİC. LTD. MERKEZ ADRES VE İLETİŞİM BİLGİLERİ:

Adres: Yulaflı Köyü, Hacı Șeremet Mevkii 4. Sok. No:21/A-B, Ergene / Tekirdağ - Türkiye
Telefon:
+90 (282) 676-4402
Mail:
 info@strataboya.com